در این قسمت شما عزیزان میتوانید قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی پاناسونیک ایرانیان را مطالعه و ملاحظه بفرمایید. استفاده کاربران عزیز از وبسایت فروشگاهی ما به منزله قبول کردن مطالب بخش قوانین و مقررات خواهد بود.

قوانین عمومی فروشگاه پاناسونیک ایرانیان :

کلیه فعالیت های فروشگاه پاناسونیک ایرانیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین و مقررات سازمان تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده میباشد. در صورت ایجاد هر گونه تغییرات در قوانین مندرج ، قوانین جدید در همین صفحه به روز رسانی خواهد شد. استفاده کلیه کاربران فروشگاه پاناسونیک ایرانیان به معنی پذیرش تغییرات خواهد بود.

قانون کپی رایت :

کلیه اطاعات و عناصر موجود در فروشگاه پاناسونیک ایرانیان شامل مطالب ، تصاویر ، لوگو ، گرافیک و غیره متلعق به سایت پاناسونیک ایرانیان بوده و کپیبرداری از این مطالب عملی غیر اخلاقی محسوب میگردد.

ارتباطات الکترونیکی فروشگاه پاناسونیک ایرانیان :

به هنگام استفاده ی شما از خدمات و محصولات فروشگاه پاناسونیک ایرانیان و با ارسال ایمیل توسط شما، ارتباطات بصورت الکترونیکی صورت گرفته و در صورتی که درخواست شما شامل رعایت کلیه اصول و قوانین ارتباطی باشد، شما موافقت میکنید که فروشگاه پاناسونیک ایرانیان بصورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ بدهد. همچنین برای اطلاع رسانی از وضعیت محصولات، خدمات و سرویس های ویژه فروشگاه پاناسونیک ایرانیان برای اعضای وبسایت خود ایمیل یا پیامک ارسال مینماید.

دریافت سفارش و ارسال محصول :

کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری طبق ساعات زیر بررسی و ارسال میشود:
شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰
پنجشنبه ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰
سفارشات روزهای تعطیل در اولین روز کاری بعد از روز تعطیل بررسی و ارسال خواهند شد.
امکان ثبت سفارش شما در ۲۴ ساعت شبانه روز در ۷ روز هفته داخل وبسایت میسر خواهد بود.
در صورتی که سفارش مورد نظر کاربر در فروشگاه پاناسونیک ایرانیان موجود نباشد فروشگاه حق کنسل کردن سفارش و استرداد وجه سفارش تا ۴۸ ساعت را خواهد داشت.
فروشگاه پاناسونیک ایرانیان در صورت لزوم میتواند بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید فروش محصولات خود را متوقف کند. حق قطع فروش تعداد و یا کلیه محصولات فروشگاه به هر دلیلی مانند اتمام موجودی بدون اطلاع قبلی برای فروشگاه پاناسونیک ایرانیان محفوظ است.
کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام و سفارش کالای خود فرم سفارش را با اطلاعات کامل ، دقیق و صحیح تکمیل کنند.
پس از تکمیل سفارش و پرداخت جهت هماهنگی های لازم با شماره تلفن های زیر تماس حاصل بفرمایید:
۰۲۱-۸۸۳۱۲۰۳۶
۰۹۱۹۱۴۳۷۱۲۲

خسارت در هنگام حمل و نقل :

کلیه حمل و نقل سفارشات فروشگاه پاناسونیک ایرانیان توسط الوپیک، پست و باربری انجام میپذیرد، اعضای فروشگاه پاناسونیک ایرانیان نهایت تلاش خود را میکنند تا تحویل هر یک از سفارشات کاربران به شرکت های معتبر حمل و نقل درون شهری و بین شهری در سلامت کامل انجام شود و بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل میباشد.
هزینه حمل و نقل بر عهده مشتری میباشد.

شرایط بازگشت کالا:

عزیزانی که از فروشگاه اینترنتی پاناسونیک ایرانیان خرید خود را انجام داده اند در نظر داشته باشند در صورت باز کردن بسته بندی سفارش خود امکان مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت.

نقد ، نظر ، ارتباطات و سایر مطالب :

در فروشگاه پاناسونیک ایرانیان ممکن است لینک هایی به سایت های دیگر موجود باشد. این سایت ها تحت کنترل فروشگاه پاناسونیک نیستند و فروشگاه پاناسونیک ایرانیان هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها ندارد.

ارسال نظر در فروشگاه پاناسونیک ایرانیان :

دوستانی که قصد ارسال نظر در وبسایت فروشگاه پاناسونیک ایرانیان را دارند دقت کنند در صورتی که قوانین در نظرات کاربران گرامی رعایت نشود، نظرشان تایید نشده و قابل مشاهده نخواهد بود. همچنین فروشگاه پاناسونیک ایرانیان هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و یا عدم صحت نظرات کاربران خود را ندارد.

قوانین ارسال نظر کاربران:

رعایت شئونات اسلامی و کلیه قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران.
نقد و بررسی کاربران میبایست شامل نقاط ضعف و نقاط قوت محصول در استفاده عملی و تجربی شخصی کاربر باشد.
عدم استفاده بیش از حد معمول کاراکترهایی از قبیل Space یا همان فضای خالی.
عدم بیان مطلب تکراری حتی با نگارشی متفاوت.

سیاست های قیمت گذاری محصولات موجود:

قیمت های درج شده برای محصولات موجود در فروشگاه پاناسونیک ایرانیان از طرف تولیدکنندگان و یا تامین کنندگان آن محصول تعیین شده، در مواردی بسیار نادر در صورت نوسانات بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری اگر امکان تحویل سفارشی میسر نباشد فروشگاه پاناسونیک ایرانیان موظف است در اولین فرصت این موضوع را به سفارش دهنده گرامی اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

قوه قهریه :

در صورت بروز حوادث طبیعی ( سیل، زلزله، آتش سوزی و … ) و حوادث غیر طبیعی ( جنگ، شورش، تغییر قوانین و مقررات و آیین نامه ها و … ) و کلیه حوادثی که غیر قابل اجتناب و غیر قابل پیش بینی هستند، فروشگاه پاناسونیک ایرانیان تعهدی برای ارسال به موقع سفارشات مشتریان گرامی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *